Відбулося чергове засідання Міжгалузевої науково-методичної ради Академії

Під час засідання було ухвалено новий склад Ради, а також розглянуто питання оптимізації роботи Науково-експертної ради при Державній службі фінансового моніторингу України.

За результатами засідання Науково-експертної ради при Держфінмоніторингу було надано рекомендацію зосередити науково-експертну роботу при Державній службі фінансового моніторингу України на базі Міжгалузевої науково-методичної ради Академії фінансового моніторингу.

Було зазначено, що таке рішення було прийняте з метою оптимізації роботи Науково-експертної ради при Державній службі фінансового моніторингу України,  належного формування узагальненої позиції та врахування думки експертів з питань реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.

Відповідне рішення було ухвалене членами Ради; крім того, було розглянуто та ухвалено оновлений склад Міжгалузевої науково-методичної ради Академії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *