Представника Академії обрано секретарем Науково-експертної ради при Національному агентстві з питань запобігання корупції

В Національному агентстві з питань запобігання корупції відбулось перше засідання Науково-експертної ради. На засіданні були обрані Голова, заступник, секретар та члени Ради.

Під час заходу представника Академії, кандидата економічних наук, доцента, член-кореспондента Української академії наук Процюк Тетяну Богданівну було обрано секретарем Ради.

До складу Ради увійшли представники наукових установ, закладів освіти, НАЗК, міжнародних організацій, державних органів, громадських організацій.

Крім того, на засіданні були обговорені основні напрями та актуальні питання діяльності Ради.

 

Довідково

До основних завдань та функцій Науково-експертної ради при НАЗК відноситься наукове супроводження процесу впровадження світового досвіду протидії корупції, забезпечення системної взаємодії між НАЗК та науково-експертним середовищем, науковий аналіз та надання наукових рекомендацій з питань застосування антикорупційного законодавства, участь в організації підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації з питань, пов’язаних із запобіганням корупції та ін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *