Прес-брифінг щодо посилення спільної роботи громадськості та правоохоронних органів, спрямованої на пошук та повернення вкрадених активів

14 Лютого 2018 02:02

У прес-центрі Українського кризового медіа-центру відбувся прес-брифінг щодо посилення спільної роботи громадськості та правоохоронних органів, спрямованої на пошук та повернення вкрадених активів. Під час прес-брифінгу було презентовано ГО Асоціація з пошуку та повернення активів – АППА, основною метою діяльності якої є координація зусиль правоохоронців та приватних акторів (насамперед, юристів), спрямованих на пошук і повернення вкрадених активів.

Запрошені спікери:

  • Євгеній Єнін, заступник Генерального прокурора України;
  • Антон Янчук, голова Агентства з Розшуку та Менеджменту Активів — АРМА;
  • Антон Чубенко, директор Академії фінансового моніторингу;
  • Віталій Власюк, співзасновник ГО “Асоціація з пошуку та повернення активів”;
  • Володимр Павленко, співзасновник ГО “Асоціація з пошуку та повернення активів”;
  • Дмитро Марчуков, співзасновник ГО “Асоціація з пошуку та повернення активів”.

Пошук та повернення активів є досить складним завданням, що потребує ефективної міжнародно-правової взаємодії з закордонними колегами та міжнародними інституціями, а також ґрунтовної освіти. Правоохоронні органи та приватні юристи можуть та мають працювати разом, доповнюючи компетенції та координуючи зусилля. Окремим напрямом подальшого розвитку державної політики в сфері пошуку та повернення активів є залучення коштів приватних фондів у якості фінансування діяльності в іноземних юрисдикціях.