Меморандум про співробітництво з Сумським державним університетом

15 Лютого 2018 11:02

Академія фінансового моніторингу, в рамках проекту мережевої освіти уклала меморандум про співробітництво з Сумським державним університетом. Метою цього меморандуму є співпраця та спеціалізоване вдосконалення освіти та професійної підготовки працівників та суб’єктів фінансового моніторингу шляхом поглиблення, розширення і оновлення професійних знань, умінь і навичок або отримання іншої спеціальності на основі здобутого раніше освітньо-кваліфікаційного рівня та практичного досвіду.

В рамках проекту мережевої освіти запрошуємо викладачів та студентів пройти підвищення кваліфікації на базі філії Академії у м. Харків.

Сумський державний університет (СумДУ) відлічує свою історію з 1948 р. Це вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Університет співпрацює з більш ніж 200 партнерами зі всього світу, є постійним партнером у спільних проектах в рамках міжнародних грантових програм Європейського Союзу (Tempus, Erasmus Mundus, Jean Monnett, Erasmus+, Horizon 2020), Програми розвитку ООН, Британської Ради, Світового банку, двосторонніх наукових і дослідницьких проектах, грантах приватних фондів.