Новим ректором Національної академії прокуратури України став член міжгалузевої науково-методичної ради Академії фінансового моніторингу Михайло Лошицький

Генеральний прокурор Юрій Луценко представив колективу Національної академії прокуратури України нового ректора, яким став Лошицький Михайло Васильович. 

У своїй промові Юрій Луценко зазначив, що «…завдання, які стоять перед ректором та колективом Академії складні і водночас прості. Найближчим часом в Академії розпочнеться спеціальна підготовка кандидатів на посаду прокурора. Одне із основних завдань – зробити із звичайних юристів кваліфікованих прокурів. Також необхідно визначитися з часом проведення спецпідготовки, достатнім для виконання поставлених завдань. Велике значення має також підвищення кваліфікації діючих прокурорів, адже постійна зміна законодавства потребує оновлення їх знань». Генеральний прокурор закликав керівництво Академії до поліпшення матеріально-технічного стану Академії та створення потужного наукового закладу, а колектив Академії привітав з новим керівником.

У своєму зверненні до працівників Академії, Михайло Лошицький  подякував за виявлену довіру і зауважив, що наполегливо працюватиме разом з колективом.

Михайло Лошицький є членом міжгалузевої науково-методичної ради Академії фінансового моніторингу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *