Представники Академії взяли участь в першому в Україні форумі з питань управління арештованими активами

15 Листопада 2018 03:11

Представники Академії взяли участь в першому в Україні форумі ФОРМА ФОРУМ з питань управління арештованими активами, організаторами якого виступили Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) та Антикорупційна ініціатива Європейського Союзу в Україні (EUACI).

ФОРМА – це майданчик для діалогу та співпраці держави та бізнесу у сфері управління арештованими активами, основна мета якого – розкриття всіх можливостей та переваг державно-приватного партнерства в зазначеній сфері.

В заході беруть участь представники бізнесу з різних сфер: інвестиційної сфери, управління нерухомістю, аграрної промисловості, харчової промисловість, енергетики, будівництва, логістичної і транспортної галузі, юридичної та аудиторської сфери, банківської сфери та лізингу, страхування.

Основні питання, розглянуті під час Форуму:

  • як стати управителем арештованих активів
  • критерії відбору потенційних управителів
  • особливості передачі арештованого майна
  • успішні кейси
  • специфіка управління окремими видами активів

Спікери заходу – представники АРМА, антикорупційних органів Євросоюзу, неурядових організацій, а також Надзвичайний та Повноважний посол Королівства Данія в Україні Рубен Мадсен.