Держфінмоніторингом підготовлено збірку ключових міжнародних документів для системи запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення

Державною службою фінансового моніторингу України здійснено компіляцію основоположних міжнародних документів, які є основою для побудови та оцінки системи запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення у вигляді збірки.

Збірка складається з:
1. Рекомендацій FATF разом із пояснювальними записками до них.
2. Методології з оцінки відповідності Рекомендаціям FATF та ефективності систем протидії відмиванню коштів та боротьби з фінансуванням тероризму.
3. Правил та процедур 5‑го раунду взаємних оцінок Комітетом MONEYVAL.

Документ підготовлено з метою сприяння учасникам національної системи фінансового моніторингу при впровадженні Рекомендацій FATF та проходження оцінювання Комітетом Ради Європи MONEYVAL. Для зручності, збірка являє собою поєднання Рекомендацій FATF та Методології з оцінки відповідності Рекомендаціям FATF та ефективності систем протидії відмиванню коштів та боротьби з фінансуванням тероризму, поряд із, виділеними в окремий розділ, Правилами та процедурами 5‑го раунду взаємних оцінок Комітетом MONEYVAL.

Публікація видання здійснена за сприяння Антикорупційної Ініціативи Європейського Союзу (EUACI).

Із збіркою можна ознайомитись за посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *