В ході 58 Пленарного засідання Комітету Moneyval було обрано нову Голову Комітету

У період з 16 по 19 липня у м. Страсбург, Французька Республіка, проходить 58 Пленарне засідання Комітету експертів Ради Європи з оцінки заходів протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму (MONEYVAL), в якому бере участь делегація України на чолі з представником Держфінмоніторингу.

Під час 58 Пленарного засідання Комітету Moneyval було обрано Голову Комітету, якою стала Ельжбета Франкув-Яскевич, начальник відділу міжнародного співробітництва Підрозділу фінансової розвідки Республіки Польща.

У ході Пленарного засідання Головою делегації України представлено перший Звіт про прогрес України за результатами проведення 5-го раунду взаємної оцінки України Комітетом MONEYVAL. Крім того, делегацією України заплановано поінформувати учасників Пленарного засідання про результати вжитих Україною заходів у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення (ПВК/ФТ), та подальші напрямки діяльності України у зазначеній сфері.

 

 

Довідково:

Комітет MONEYVAL здійснює оцінку відповідності своїх країн-членів усім міжнародним стандартам у правовому, фінансовому та правоохоронному секторах шляхом надання експертної оцінки у ході взаємних оцінок.

Комітет обирає Голову та заступника Голови на період двох років, а також трьох інших осіб, які разом складають Бюро. Бюро здійснює підготовку роботи Комітету. Діяльність Комітету підтримується Секретаріатом, передбаченим Радою Європи.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *