Голова Держфінмоніторингу Ігор Борисович Черкаський уведений до персонального складу Ради національної безпеки і оборони України

Голову Держфінмоніторингу Ігоря Борисовича Черкаського  уведено до персонального складу Ради національної безпеки і оборони України відповідним указом Президента України  від 15 липня 2019 №520/2019.

Рада національної безпеки і оборони України відповідно до Конституції України є координаційним органом з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.

До компетенції Ради національної безпеки і оборони України відноситься прийняття рішень щодо визначення стратегічних національних інтересів України, концептуальних підходів та напрямів забезпечення національної безпеки і оборони у політичній, економічній, соціальній, воєнній, науково-технологічній, екологічній, інформаційній та інших сферах, невідкладних заходів із розв’язання кризових ситуацій, що загрожують національній безпеці України, інші питання.

Рішення Ради національної безпеки і оборони України, введені в дію указами Президента України, є обов’язковими до виконання органами виконавчої влади.

Нагадаємо також, що нещодавно на Луганщині співробітники СБУ, залучені до операції Об’єднаних сил спільно з Держфінмоніторингом викрили та блокували масштабний механізм фінансування терористичної організації «ЛНР».

За результатами голосування підрозділів фінансових розвідок 150-ти країн світу Держфінмоніторинг отримав нагороду “Найкраща справа Егмонтської Групи” (BECA). Нагорода стосувалась розслідування Держфінмоніторингу щодо 1.5 млрд. USD, що були конфісковані у 2017 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *