В Україні не буде податкових інспекцій

30 Березня 2018 01:03

Кабінет Міністрів України почав перший етап структурної реорганізації Державної фіскальної служби України, в ході якого районні податкові інспекції втратять статус юридичних осіб і приєднаються до головних управлінь ДФС в регіонах. Згідно з повідомленням прес-служби Міністерства фінансів, таке рішення Кабмін затвердив постановою «Про реформування деяких територіальних органів Державної фіскальної служби» від 28 березня 2018 року.
 
“Ліквідація районних органів ДФС — це перший етап структурної реорганізації ДФС. Це дозволить областям ефективніше виконувати основні функції ДФС, такі як аудит і робота з боргом, а районам — зосередитися на обслуговуванні платників. Наступний крок структурної реорганізації ДФС — створення єдиної юридичної особи в податковому напрямку ДФС”, — цитуються в повідомленні слова міністра фінансів Олександра ДанилюкаМіністерство зазначило, що прийняте рішення дозволить ефективно організувати роботу районів і областей.
 
Додатково:
Кабінет міністрів України 11 січня скасував постанови про затвердження концепції реформування системи органів державної податкової та митної політики і про реорганізацію територіальних органів ДФС, прийняті урядом 29 березня і 19 липня минулого року. Постанови передбачали створення Міжрегіональної митниці і головного Міжрегіонального управління ДФС.

© за матеріалами finance.ua