Семінар “Виявлення корупційних доходів”

30 Березня 2018 11:03

29-30 березня 2018 року, у місті Дніпрі проходить дводенний семінар на тему: “Виявлення корупційних доходів”. Цей захід організований Антикорупційною ініціативою ЄС, за підтримкою ЄС та DANIDA для представників державного та приватного секторів.

Серед доповідачів – представники Національного антикорупційного Бюро, Національного банку України, Державної служби фінансового моніторингу України, Центру Протидії Корупції, Transparency International Ukraine, Академії фінансового моніторингу та ін.

На семінарі розглядались питання стосовно підходів та інструментів для аналізу учасників фінансових операцій, виявлення ризиків при проведенні моніторингу, дотримання вимог законодавства, типологій легалізації доходів, національної оцінки ризиків, напрямів та шляхів взаємодії між фінансовими установами та державними органами, а також питання перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників, відповідальних за проведення фінансового моніторингу.

На прохання слухачів директор Департаменту координації системи фінансового моніторингу #Держфінмоніторинг Олесандр Глущенко виступив з презентацією на тему  Супранаціональна та національна оцінка ризиків AML/AC.