Сьогодні в Держфінмоніторингу відбулося представлення результатів другої Національної оцінки ризиків у сфері ПВК/ФТ

20 Грудня 2019 04:12

20 грудня 2019 року в Держфінмоніторингу було представлено результати другої Національної оцінки ризиків у сфері фінансового моніторингу. Захід організовано та проведено Держфінмоніторингом за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

Участь в заході взяли Президент Комітету експертів Ради Європи з оцінки заходів боротьби з відмиванням грошей і фінансуванням тероризму (MONEYVAL) Ельжбета Франкув-Яскевич та Координатор проектів Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) в Україні Генрік Вілладсен.

Крім того, в заході взяли участь представники державних регуляторів, зокрема, Національного банку України, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку,  правоохоронних, антикорупційних органів, наукових установ, міжнародних організацій.

Також, представники Національного банку України, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Національної комісії з регулювання ринків фінансових послуг та Держфінмоніторингу представили результати секторальних оцінок ризиків.

В ході заходу було презентовано Звіт проведення Національної оцінки ризиків у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванню тероризму.