Digital-платформа: Академія фінансового моніторингу бере участь в міжнародному семінарі, присвяченому боротьбі з корупцією

Сьогодні стартував 3-денний веб-семінар «Боротьба з корупцією», в якому беруть участь представники Академії фінансового моніторингу, організований спільно з Турецькою агенцією із співробітництва та координації (ТІКА) та Турецькою міжнародною академією протидії наркотикам та організованій злочинності (TADOC).

Семінар має практичне спрямування: в ході заходу будуть розглянуті корупційні злочини, їх суть, причини, корупційні дії в державному секторі, зокрема, при проведенні державних закупівель, методи протидії, міжнародний досвід боротьби з корупцією. Спікером заходу є комісар Мустафа Меріч, очільник Бюро протидії корупційним злочинам.

З української сторони в заході беруть участь представники Держфінмоніторингу, Академії фінансового моніторингу, Національного антикорупційного бюро (НАБУ), Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА), Державного бюро розслідувань (ДБР).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *