Академією підписано меморандуми про співпрацю з Центром Оперативно-Стратегічного Аналізу та ГО «Транспарентна демократія»
20 Травня 2021 12:05
19 травня в Академії фінансового моніторингу підписано офіційні документи про партнерство та співпрацю з Центром Оперативно-Стратегічного Аналізу (COSA) та ГО «Транспарентна демократія». Меморандумами передбачено проведення низки спільних ініціатив щодо посилення науково-технічного потенціалу сторін, сприяння науковому співробітництву й практичній реалізації розробок в сфері взаємного інтересу.
Академія фінансового моніторингу надає освітні послуги з питань фінансового моніторингу в сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення, а також у сфері запобігання та протидії корупції. Серед основних пріоритетів розвитку Академії є економічна та фінансова безпека, безпека інвестицій, управління ризиками, банківський фінансовий моніторинг та комплаєнс.
COSA є аналітичною компанією, фокусом роботи якої є антикорупційний комплаєнс, Due Diligence, дослідження в сфері протидії відмиванню коштів, оцінка ризиків на зовнішніх ринках та корпоративні розслідування.
З штаб-квартирою в Україні та представництвами в Литві та Туреччині, COSA працює за завданнями міжнародних компаній, банків та організацій по всьому світу задля безпеки, прозорості та доброчесності в сучасних умовах глобальної економічної системи.
ГО «ТРАНСПАРЕНТНА ДЕМОКРАТІЯ» є незалежною організацією, діяльність якої направлена на дослідження процесів в економіці України та країн Балто-Чорноморського регіону, що негативно впливають на демократичні перетворення та безпеку. Ключовим фокусом досліджень організації є корупційні механізми в корпоративному та державному секторах економіки, в тому числі в банківській сфері.
Організація популяризує «нульову толерантність» до корупції, шляхом проведення антикорупційних досліджень, заходів щодо підвищення рівня обізнаності громадськості та професійної спільноти стосовно способів боротьби з корупцією, та підвищення ефективності державних органів у розробці та впроваджені антикорупційної політики.