Керівні настанови “Управління діловими відносинами із політично значущими особами” доступні для ознайомлення

02 Червня 2021 02:06

Держфінмоніторингом підготовлено та оприлюднено Керівні настанови «Управління діловими відносинами із політично значущими особами».

Керівні настанови насамперед розроблені для суб’єктів первинного фінансового моніторингу, але будуть корисними для використання працівниками суб’єктів державного фінансового моніторингу, правоохоронними та судовими органами.

Керівні настанови присвячені висвітленню ключових проблем дотримання міжнародних стандартів та заходів належної обачливості відносно політично значущих осіб. Особливий акцент зроблено на «червоних прапорцях» для виявлення політично значущих осіб та їх діяльності. Окрему увагу приділено особливостями застосування ризик-орієнтованого підходу, а також заходам, що вживаються суб’єктами первинного фінансового моніторингу.

З практичної точки зору актуальними є рекомендації щодо відкритих інформаційних джерел стосовно виявлення політично значущих осіб, а також типологічні дослідження Держфінмоніторингу щодо участі політично значущих осіб у схемах, пов’язаних з ймовірним відмиванням коштів.

 

Ознайомитись з Керівними настановами можна за наступним посиланням >>