YouControl та Академія фінансового моніторингу підписали меморандум

4 березня YouControl та Академія фінансового моніторингу підписали офіційний документ про партнерство та співпрацю. Організації мають на меті проведення низки спільних ініціатив щодо організації освітньо-навчальних проєктів  з фінмоніторингу.

Основними завданнями Академії фінмону, відповідно до Статуту, є надання освітніх послуг з питань фінансового моніторингу в сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення, а також у сфері запобігання та протидії корупції. Серед основних пріоритетів розвитку організації: економічна та фінансова безпека, безпека інвестицій, управління ризиками, банківський фінансовий моніторинг та комплаєнс.

Зі свого боку компанія YouControl всіляко сприяє ефективному здійсненню операцій з первинного фінмоніторингу. До прикладу, авторський освітній проєкт Академія YouControl містить курс “Просто про фінмон”. Відео уроки в цікавій та зрозумілій формі  доносять інформацію про норми та вимоги Закону. Кожен урок присвячений конкретній темі, а проходження повного курсу дає цілісне уявлення про фінмоніторинг: кого стосується і як виконувати вимоги,  яким є вплив на небанківський сектор, як виявити критерії ризику в діяльності контрагента тощо.

Данило Глоба заступник директора з правових питань YouControl: “Ми маємо значний досвід з аналізу і оцінки публічної інформації у формі відкритих даних (державні реєстри, бази даних тощо). Результати цієї роботи втілюються в інформаційно-аналітичному програмному забезпеченні, яке використовується у діяльності суб’єктів первинного фінансового моніторингу як ефективний засіб для належної перевірки, запобігання та моніторингу ризиків. Наші фахівці тривалий час проводять професійні навчання та тренінги з питань проведення заходів фінансового моніторингу за допомогою відкритих даних. З огляду на це співпраця Академії фінмону та YouControl, реалізація спільних освітніх проєктів допоможуть ефективніше застосовувати AML- законодавство в практичній діяльності СПФМ”.

Сторони готові до плідної взаємодії, планують організовувати та брати участь у спільних заходах, а саме навчально-освітніх тренінгів, семінарів, зустрічей з тем фінмоніторингу.

Ростислав Марчук, директор Академії фінансового моніторингу: “Співпраця сторін сприятиме практичному спрямуванню курсу з фінансового моніторингу та надасть можливості для кращого розуміння процедур здійснення фінансового моніторингу на практиці. Така співпраця ще раз підтверджує, що Академія є навчальним та екзаменаційним центром, орієнтованим на сучасні (передові) практики і методики”.

Довідка

YouControl аналітична система, що з понад 100 джерел формує повне досьє на кожну компанію України на основі відкритих даних, відстежує зміни в держреєстрах та візуалізує зв’язки між афілійованими особами. Також надає інформацію про компанії ЄС, Великобританії, РФ та Кіпру на сайті та в чат-ботах. 

Унікальна технологія YouControl дозволяє за хвилину отримати актуальну (на час запиту) інформацію про компанію, ФОП або фізичну особу. Функція моніторингу щоденно повідомляє про зміни відповідно до даних з офіційних джерел. Система дозволяє бізнесу перевіряти своїх партнерів, а в межах соціальної місії компанія YouControl надає доступ для журналістів та громадських активістів безкоштовно для проведення розслідувань, аналізу держзакупівель, моніторингу декларацій.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *