Укладено меморандум про співробітництво з Науково-дослідним інститутом публічного права

25.11.2016 р., Державний навчальний заклад післядипломної освіти «Навчально-методичний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації спеціалістів з питань фінансового моніторингу в сфері боротьби з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом та фінансуванням тероризму» та Науково-дослідний інститут публічного права заключили меморандум про співробітництво. Меморандум підписано директором Навчально-методичного центру А.Г. Чубенко та директором Науково-дослідного інституту публічного права В.В. Галунько.

Метою цього меморандуму є співпраця та спеціалізоване вдосконалення освіти та професійної підготовки працівників шляхом поглиблення, розширення і оновлення професійних знань, умінь і навичок або отримання іншої спеціальності на основі здобутого раніше освітньо-кваліфікаційного рівня та практичного досвіду, а також можливість обміну інформацією, передовим досвідом і методиками між центрами.

Цей меморандум є продовженням налагодження співпраці з провідними навчальними закладами України та є одним із напрямків здійснення завдань і функцій Держфінмоніторингу шляхом проведення освітньої, наукової та практичної роботи.

Офіційний сайт: http://sipl.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *