У м. Львові проходить дводенний семінар на тему “Виявлення корупційних доходів”

03 Травня 2018 05:05

03 – 04.05.2018 року, у м. Львові проходить дводенний семінар на тему: “Виявлення корупційних доходів”.

Семінар організований Антикорупційною ініціативою ЄС, за підтримки Європейського Союзу та DANIDA для представників державного та приватного секторів.

Серед доповідачів – представники Національного антикорупційного Бюро – НАБУНаціонального банку УкраїниДержавної служби фінансового моніторингу УкраїниНаціональної комісії з цінних паперів та фондового ринку України, Центру Протидії Корупції – ЦПК, Transparency International UkraineАкадемії фінансового моніторингу та ін.

На семінарі розглядаються питання стосовно підходів та інструментів для аналізу учасників фінансових операцій, виявлення ризиків при проведенні моніторингу, дотримання вимог законодавства, типологій легалізації доходів, національної оцінки ризиків, напрямів та шляхів взаємодії між фінансовими установами та державними органами, а також питання перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників, відповідальних за проведення фінансового моніторингу.

Нагадаємо, що такі семінари по боротьбі з корупцією проводяться в усіх регіонах України, а цей семінар є вже третім. Раніше подібні заходи було проведено у Харкові та Дніпрі.