Схеми: використання підприємств з непрозорою структурою власності для незаконного заволодіння об’єктами нерухомості державної форми власності

Правоохоронним органом здійснюється розслідування щодо організації схеми незаконного заволодіння об’єктами комунальної та державної власності з подальшою легалізацією через підприємства з непрозорою структурою власності.

В ході досудового розслідування встановлено, що Посадовими особами міської державної адміністрації на підставі фіктивних аукціонів здійснено передачу земельних ділянок та об’єктів нерухомості комунальної та державної форми власності за заниженими цінами підставним фізичним та юридичним особам.

Надалі зазначені об’єкти нерухомості було перепродано підставними покупцями за ринковою вартістю реальним покупцям, а прибуток у вигляді різниці між ціною придбання та ціною продажу виведено на підприємства, підконтрольні Посадовим особам. Засновниками зазначених підприємств є компанії-нерезиденти, зареєстровані в офшорних юрисдикціях, які не розкривають інформацію про реальних бенефіціарних власників.

Правоохоронним органом здійснюється розслідування за статтями 190, 358 та 364 КК України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *