Продовжується 2-денний міжнародний науково-практичний семінар «Актуальні питання в розслідуванні економічних злочинів». Вашій увазі пропонуються матеріали семінару

21 Березня 2019 02:03

На базі Навчально-методичного центру Академії у Львові продовжує роботу 2-денний науково-практичний семінар «Актуальні питання в розслідуванні економічних злочинів», організований Консультативною місією ЄС (EUAM) спільно з Академією фінансового моніторингу, який розпочався 20 березня 2019 року.

Під час заходу розглядаються практичні аспекти розслідування економічних злочинів, питання розшуку та повернення корупційних доходів, питання транснаціональної злочинності, досвід боротьби з ВК/ФТ Республіки Польща, новації законодавства та перспективи розвитку системи фінансового моніторингу, а також підготовка фахівців для антилегалізаційної системи.

У семінарі беруть участь національні та міжнародні експерти, представники Держфінмоніторингу, правоохоронних, розвідувальних та судових органів, державних регуляторів, а також представники наукової спільноти, серед яких 7 докторів наук.

 

На численні прохання учасників заходу пропонуємо для ознайомлення матеріали семінару.

Презентаційні матеріали: https://drive.google.com/drive/folders/1TNtk2dQQNSStOxmnYtcPB-lj6PA0uula

Фотоматеріали:  https://drive.google.com/drive/folders/1KBDdvUX_aWRWDKc4d0k1xD3N6bvh9XM9