Про створення Академії фінансового моніторингу

Згідно постанови Кабінету Міністрів України №610 19.08.2015 “Про затвердження Порядку організації та координації роботи з перепідготовки і підвищення кваліфікації спеціалістів з питань фінансового моніторингу”, було прийнято рішення про створення на базі нашого навчального закладу Академії фінансового моніторингу. Ми поздоровляємо з цією визначною подією усіх наших майбутніх слухачів, колег та партнерів.

Створення Академії є вагомим внеском у процес підготовки в українському освітньому середовищі спеціалістів міжнародного рівня з питань фінансового моніторингу, боротьби з корупцією та незаконним обігом фінансів. Академія пропонує своїм майбутнім слухачам повний набір курсів з питань національного та міжнародного фінансового, антикорупційного та антилегалізаційного законодавства, юридичної практики, методик та кейсів по вирішенню практичних задач, пов’язаних із усіма аспектами фінансового моніторингу. У наших освітніх матеріалах ми використовуємо міжнародний досвід таких організацій, як FATF, MONEYVAL та інших провідних фінансових інституцій.

Після проходження навчання, наші слухачі здають екзамен та отримують сертифікат встановленного зразка. Наявність такого сертифікату є підтвердженням високого рівня підготовки спеціаліста з питань фінансового моніторингу та боротьби з корупцією і є найкращою рекомендацією для майбутніх роботодавців, адже зараз подібні спеціалісти вкрай потрібні як у державних установах, так і в бізнес-структурах.

То ж ми ласкаво запрошуємо до себе на навчання усіх, хто бажає отримати нові знання або підвищити свій рівень у такій цікавій та сучасній сфері компетенцій, як фінансовий моніторинг!

Академія фінансового моніторингу — ваш надійний навігатор у морі фінансів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *