Кращу справу – переможницю конкурсу Егмонтської групи (BECA) презентовано на міжнародному рівні

05 Грудня 2018 09:12

У ході 57 Пленарного засідання Moneyval, що проходить з 3 по 7 грудня у м. Страсбург, Головою делегації України презентовано справу щодо легалізації (відмивання) доходів, одержаних від корупційних діянь, яка у 2018 році здобула перемогу за результатами проведення конкурсу Егмонтської групи на кращу справу (BECA). За результатами презентації отримано схвальні відгуки та вітання від учасників Пленарного засідання.

Нагадаємо, що в ході чергового 25 Пленарного засідання Егмонтської групи (24-27 вересня п.р., м. Сідней, Австралія) було підведено підсумки конкурсу «Найкраща справа Егмонтської Групи» (BECA), як виняткової справи, що демонструє багатосторонню співпрацю у справі про корупцію, яка призвела до успішного повернення активів. За результатами ретельного відбору справ, що передував Пленарному засіданню, серед учасників фіналістом вперше стала Україна.

 

Довідково:

Егмонтська Група підрозділів фінансової розвідки – це орган, який складається з 155 підрозділів фінансової розвідки (ПФР) з усього світу. Комітет Егмонтської Групи слугує консультаційним та координаційним механізмом для Голів ПФР та робочих груп.

Спеціальний комітет експертів Ради Європи із взаємної оцінки заходів протидії відмиванню коштів та фінансування тероризму (MONEYVAL) здійснює оцінку відповідності своїх країн-членів усім міжнародним стандартам у правовому, фінансовому та правоохоронному секторах шляхом надання експертної оцінки у ході взаємних оцінок.