2 грудня 2021 року у місті Львів за участі Академії фінансового моніторингу розпочалася 2-денна інтегрована панельна дискусія «Фінансовий моніторинг 2021»

2 грудня 2021 року у місті Львів за участі Академії фінансового моніторингу розпочалася 2-денна інтегрована панельна дискусія «Фінансовий моніторинг 2021».

Захід організовано спільно з Координатором проєктів ОБСЄ в Україні (OSCE Project Co-ordinator in Ukraine), Антикорупційною ініціативою ЄС в Україні (EUACI) та Державною службою фінансового моніторингу України.

Сучасний стан системи ПВК/ФТ, виклики, ризики, діяльність учасників, світовий досвід,  методи та практики, перспективи та акценти розвитку – ось неповний список питань, що розглядатимуться під час заходу.

В панельній дискусії беруть участь представники державних органів, які формують національну систему боротьби з відмиванням коштів. Зокрема, присутні представники Верховної Ради України, Національного банку України, Міністерства фінансів України, Міністерства юстиції України та ряду інших органів, які мають безпосереднє відношення до системи ПВК/ФТ. Також на заході присутні представники наукової спільноти, сферою теоретичних та практичних інтересів яких є сфера запобігання та протидії, представники громадських організацій та приватного сектору.

Окрім національних експертів, у заході приймають участь міжнародні AML-експерти – представники приватного сектору, підрозділів фінансової розвідки, науково-дослідного інституту ООН з питань злочинності та правосуддя.

Попереду багато цікавих доповідей, тож приєднуйтесь!

До заходу можуть безкоштовно долучитися всі зацікавлені особи, використовуючи платформу Zoom.

Захід відбувається у четвер-п’ятницю, 2-3 грудня, з 09:30 до 17:30 (за київським часом) на платформі Zoom.

Лінк на ZOOM-конференцію: https://osce-org.zoom.us/j/99437761804

Meeting ID: 994 3776 1804

Passcode: 54853490

Програма заходу: https://tinyurl.com/s3kcvaeh

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *