![](https://finmonitoring.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/sem_CEDEM.jpg)
Академією спільно з Центром демократії та верховенства права проведено семінар із запобігання та протидії в громадському секторі
15 Січня 2024 02:01
Академією фінансового моніторингу спільно з Центром демократії та верховенства права минулої п’ятниці було проведено освітньо-інформаційний захід для представників організацій громадянського суспільства «Захисти себе: як ОГС убезпечити себе від ризиків бути втягнутими у відмивання коштів або фінансування тероризму». Захід пройшов у форматі навчального семінару за участі експертів-практиків, які поділилися своїм досвідом та знаннями з учасниками.
Враховуючи обставини, в яких опинилася наша країна, сьогодні громадянське суспільство відіграє важливу роль та є одним з ключових учасників у боротьбі з ворогом. Одним з інструментів ОГС є волонтерська діяльність, яка безумовно має позитивні аспекти, але і пов’язана з відповідними ризиками.
Основним акцентами семінару стали заходи належної обачності та усвідомлення ризиків, пов’язаних з війною з точки зору запобігання та протидії.
Експерти розглянули різні аспекти запобігання та протидії в секторі ОГС, в тому числі поширені схеми використання неприбуткових організацій з метою відмивання, заходи з мінімізації ризиків їх використання в таких схемах, а також надали учасникам практичні поради та рекомендації.
В ході семінару було наголошено на важливості ролі громадянського суспільства у виявленні та запобіганні правопорушенням у сфері фінансів та безпеки. Учасники заходу висловили вдячність організаторам за можливість отримати інформацію та практичні знання, які допоможуть їм убезпечити себе та своє оточення від ризиків бути втягнутими у відмивання коштів або фінансування тероризму, а також висловили намір поширювати отримані знання серед своїх колег, що сприятиме підвищенню рівня обізнаності з зазначеної тематики.
![](https://finmonitoring.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/A7303935-1024x682.jpg)
![](https://finmonitoring.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/A7304726-1024x683.jpg)
![](https://finmonitoring.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/A7305097-1024x683.jpg)
![](https://finmonitoring.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/A7305078-1024x682.jpg)
![](https://finmonitoring.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/A7304679-1024x682.jpg)
![](https://finmonitoring.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/A7304533-1024x682.jpg)
![](https://finmonitoring.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/A7304351-1024x683.jpg)
![](https://finmonitoring.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/A7304211-1024x683.jpg)
![](https://finmonitoring.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/A7304171-1024x683.jpg)
![](https://finmonitoring.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/A7303680-1024x682.jpg)
![](https://finmonitoring.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/A7303702-1024x682.jpg)
![](https://finmonitoring.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/A7303507-1024x682.jpg)