Про перепідготовку та підвищення кваліфікації відповідальних працівників банків та відокремлених підрозділів за проведення фінансового моніторингу

Національний банк України у прес-релізі від 17 травня 2017 року нагадує, що працівники банків, відповідальні за здійснення фінансового моніторингу, проходять перепідготовку та підвищення кваліфікації в порядку, встановленому Постановою Уряду від 19.08.2015 р. №610 «Про затвердження Порядку організації та координації роботи з перепідготовки і підвищення кваліфікації спеціалістів з питань фінансового моніторингу».

Відповідальний працівник банку та відокремлених підрозділів банку повинен мати бездоганну ділову репутацію та відповідати кваліфікаційним вимогам, які встановлені Положенням № 417 «Про здійснення банками фінансового моніторингу».

Відповідно до п. 5 розділу І Положення № 417, відповідальні працівники банків за здійснення фінансового моніторингу, проходять перепідготовку (навчання) та підвищення кваліфікації в порядку, установленому Кабінетом Міністрів України (Постанова Уряду від 19.08.2015 № 610).

Банк під час прийняття рішення щодо призначення відповідального працівника відокремленого підрозділу банку або покладання обов’язків відповідального працівника на іншу особу зобов’язаний забезпечити уникнення ризику виникнення конфлікту інтересів під час виконання такою особою несумісних обов’язків, що не дасть змоги їй належним чином виконувати обов’язки відповідального працівника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *