На базі Академії фінансового моніторингу відбулося тестування кандидатів на зайняття посад державної служби

На базі нашого закладу освіти відбулося комп’ютерне тестування кандидатів на зайняття вакантних посад в Державній службі фінансового моніторингу України — як майбутніх фінансових розвідників, так і фахівців національного підрозділу фінансової розвідки (Держфінмоніторингу), які вирішили спробувати себе на нових посадах.

Конкурсний відбір на посади державної служби складається з таких основних етапів:

  • комп’ютерне тестування;
  • розв’язання ситуаційних завдань (для керівних посад — категорії «А» та «Б»);
  • співбесіда з кандидатами, які успішно пройшли попередні етапи.

Кандидати, які набрали 1 або 2 бали, вважаються такими, що пройшли тестування. В залежності від категорії посад «прохідною» кількістю правильних відповідей є 24 (категорія «В»), 26 (категорія «Б») та 28 (категорія «А»). Тестове завдання налічує 40 питань, час тестування – не більше 40 хвилин.

Комп’ютерне тестування проводиться за допомогою системи тестування Національного Агенства України з питань державної служби, вхід до якої відбувається через веб-портал Нацдержслужби.

Довідково:

  • Тестування кандидатів проводиться відповідно до переліку тестових питань, затверджених наказом Національного агентства України з питань державної служби від 30 серпня 2017 року № 178, який включає питання на знання Конституції України, Закону України «Про державну службу», Закону України «Про запобігання корупції» та спеціального законодавства.
  • Конкурсний відбір на посади державних службовців відбувається відповідно до Закону України «Про державну службу» та Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» від 25.03.2016 №246.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *