Міжвідомча науково-практична конференція “Тіньова економіка: світові тенденції та українські реалії”

Сьогодні, 23 червня 2017 року, у м. Києві проходить міжвідомча науково-практична конференція на тему: «Тіньова економіка: світові тенденції та українські реалії».
Захід проводиться за участю наступних відомств та організацій: Міністерства внутрішніх справ України, Національної Поліції України, Національної академії правових наук України, Національної академії внутрішніх справ, ГО «Всеукраїнська асоціація кримінального права», Інформаційно-аналітичного журналу «Економіка. Фінанси. Право», а також нашого Центру та ін., з залученням провідних експертів та діячів у зазначеній сфері.

На конференції обговорюють ряд питань, пов’язаних з економікою, фінансами та правовими аспектами, тінізації/детінізації економіки, розглядається ситуація в Україні, проблеми та виклики сьогодення в наших реаліях, а також передового світового досвіду.

Зокрема, директор Навчально-методичного центру Держфінмоніторингу України, доктор юридичних наук, професор Чубенко Антон Григорович виступить з не менш актуальною науковою доповіддю на тему: «Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів: становлення нового центрального органу виконавчої влади».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *